NA OBJEDNÁNÍPo - Pá 8:00-18:00, So 9:00-12:00Volejte+420 607 996 535

Fyzioterapie

Fyzioterapie je obor zabývající se diagnostikou, léčbou a prevencí funkčních obtíží pohybového aparátu. Základním léčebným prostředkem je cílený a uvědomělý pohyb, díky kterému dokážeme ovlivnit Váše problémy, ať už akutní či chronické.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?


Jednotlivé části těla spolu významně souvisí a obtíže v jedné oblasti se často přenesou i do okolí. Nabízíme Vám úlevu při bolestech kloubů a páteře, způsobené přetížením, nesprávným či jednostranným zatížením, vadným držením těla, skoliózou nebo dlouhým sezením u PC. Dokážeme ovlivnit i bolesti hlavy, které mohou mít mnoho různých příčin. Dále řešíme pooperační či poúrazové stavy a v neposlední řadě Vám díky speciální terapii můžeme pomoci při potížích s otěhotněním nebo se zmírněním bolestivé menstruace.

Neváhejte nám zavolat a zeptat se, jak Vám dokážeme pomoci právě s Vašimi obtížemi.CO VÁS ČEKÁ PŘI VYŠETŘENÍ?


Každé tělo je jedinečné a zaslouží si individuální přístup. My Vám v naší ambulanci nabízíme celkové vyšetření. Na samém začátku zjistíme potřebné informace o Vašich obtížích, poté následuje vyšetření ve spodním prádle, při kterém se zaměříme na to, jak Vaše tělo funguje ve stoji, v lehu či v sedu.

Vyšetříme bolestivá místa, přetížené či oslabené svaly, omezenou hybnost kloubů a využijeme specifické testy, které nám pomůžou odhalit, z čeho pramení Vaše obtíže. Jednotlivé informace poskládáme jako skládačku a podle výsledků doporučíme vhodné řešení Vašeho problému. Celé vstupní vyšetření trvá přibližně hodinu.

Navrhneme Vám vhodnou individuální terapii, která je kombinací speciálních fyzioterapeutických metod a postupů. Snažíme se přizpůsobit cvičení tak, abyste jej zvládli bez problémů ve svém domácím prostředí. Nabízíme ucelený přístup, máme krátké objednací doby a jsme schopní se Vám časově přizpůsobit.
ČASTO POUŽÍVANÉ METODYSM Systém


V této metodě se cvičí s elastickým lanem, to proto, že umožňuje rozsáhlý pohyb končetin proti malému, ale postupně rostoucímu odporu, což aktivuje spirální svalové řetězce. Tento způsob umožňuje svaly posilovat a zároveň protahovat svaly opačné, relaxované. Posílíte a protáhnete všechny důležité svaly těla během 10 – 15 minut.

Podrobnější informace na www.spiralstabilization.comDynamická neuromuskulární stabilizace


Dá se říci, že na začátku našeho života náš mozek řídí postupný vývoj pohybu a psychického projevu. Vytvoříme si určité pohybové návyky, které postupem času a okolními vlivy (sedavá práce, jednostranné zatížení, zranění) měníme, spíše negativně. Úkolem DNS je probudit v mozku původní pohybové stereotypy a uplatnit je v běžných činnostech.

Více informací na https://www.dns-cz.comKineziotaping


Tejpy jsou pružné pásky, které se lepí na kůži a díky své elasticitě nebrání pohybu. Použití tejpů pomáhá u bolestí páteře a kloubů, k relaxaci namožených, natažených nebo natržených svalů, k zredukování bolesti, otoků a modřin, zlepšení průtoku krve a lymfy, při léčbě a hojení jizev.Metoda Ludmily Mojžíšové


Terapeutická metoda, které je v součastnosti vyhledávána jako první volba při léčbě neplodnosti. Cílem je uvolnění přetížených struktur v pánvi, zvýšení prokrvení, zlepšení funkce a zmírnění gynekologických obtíží. Vedle ovlivnění funkční neplodnosti dokážeme ovlivnit bolestivou či nepravidelnou menstruaci nebo například inkontinenci.


KINEO info


Zásady ochrany osobních údajůSociální sítě


Facebook
© KINEO.CZ 2019. Všechna práva vyhrazena.